Бізнес-інтенсив для херсонських підприємців « Бізнес-асоціація "МИ-ХЕРСОНЦІ"
опубліковано Лис-12-2018 Бізнес-інтенсив для херсонських підприємців

17 та 18 листопада у Херсоні, у ресторані «Kabanos» (вул. Торгова, 34), відбудеться дводенний бізнес-інтенсив «Відкрита школа підприємництва». Запрошуються взяти участь керівники та власники бізнесу, діючі підприємці та ті, хто тільки починає власну справу. Початок о 9:30. Придбати квитки можна на сайті:  Використайте свій шанс!

Бізнес-інтенсив «Відкрита школа підприємництва» дуже потрібний місту проект, адже це шанс досвідченим підприємцям, а також початківцям отримати найважливіші інструменти, знання, корисні поради від провідних фахівців країни. Відомі топ-експерти України у сфері бізнес-управління, власники успішного бізнесу нададуть унікальну інформацію для використання у своїй діяльності.

Уже вчетверте місто приймає все більше відомих гостей з їх історіями успіху. Цього разу ви зможете дізнатись більш детально про те, як створювати амбітні проекти без стартових бюджетів і де знайти інвестування; яким буде світ у 2030 році; як використовувати медіа та контент для просування свого бізнесу; навіщо і як починати власну справу, як обрати напрямок, як знайти команду; які ключові тренди сьогодення змінять ваше життя у близькому майбутньому; як готуватись до змін і які компетенції розвивати, як підготувати бізнес до трансформацій; як під час кризи мати можливість розвитку та втілення нових ідей.

«Відкрита школа підприємництва» – це унікальна платформа для обміну досвідом, де ви маєте можливість для розширення меж власного соціального капіталу, відкриття нових шляхів для особистісного росту та розвитку бізнесу. Саме тут ви зможете отримати максимально конкретні відповіді на запитання стосовно бізнесу.

Спікерами Відкритої школи підприємництва цього разу будуть:

  • Андрій Длигач (Київ) – Генеральний директор групи компаній Advanter Group;
  • Валерій Пекар (Київ) – Президент компанії «Євроіндекс»;
  • Максим Бахматов (Київ) – Керуючий партнер UNIT.City;
  • Даша Зарівна (Київ) – Засновниця нетворкінг-платформи «Charitum», медіа-проекту Vector;
  • Ярослав Каплан (Київ) – Засновник стартапу FunLight, Партнер VR/AR студії Indium Lab;
  • Олексій Жмеренецький (Київ) – Системний аналітик, футуролог;
  • Дарія Лосєва (Київ) – CEO Myhelix, генетик, біолог;
  • Роман Литвин (Луцьк) – Архітектор-урбаніст, лідер ARIVA urban;
  • Валентин Cтанішевський ( Київ) – власник компанії IT Rocket і Платформи по автоматизації OLX, LinkedIn, Amazon.

Подробиці та квитки на сайті: http://oes.ks.ua/

Організатор заходу – Бізнес-асоціація «МИ-ХЕРСОНЦІ».

Довідки за телефоном: 050 – 2842438, Віталій Бєлобров.