Бізнес-сніданки надихають на нові ідеї « Бізнес-асоціація "МИ-ХЕРСОНЦІ"
опубліковано Лис-08-2018 Бізнес-сніданки надихають на нові ідеї

Сьогодні, прохолодним осіннім ранком, зібралась команда Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ» обговорити реалізацію деяких проектів, існуючі ідеї, так як їх успішно втілити в життя.

Уже зовсім скоро, 17 та 18 листопада, у ресторані «Kabanos» відбудеться четвертий бізнес-інтенсив «Відкрита школа підприємництва». Встигніть придбати квитки, залишилось 31 місце! https://oes.ks.ua/#buy-ticket

А також, запрошуємо усіх бажаючих, завтра, 9 листопада, писати разом з нами ХVIII Радіодиктант національної єдності! Початок об 11:00 (текст звучатиме з 11:30 онлайн) у нашому просторому і світлому офісі. Адреса – вул. Театральна, 19.

Радіодиктант задуманий як своєрідний флешмоб – акція єднання навколо мови. Він не має на меті перевірку грамотності, складається зі 100-120 слів. Написаний диктант надсилається на адресу українського радіо 9 та 10 листопада за поштовим штемпелем. Також можна надсилати і на електрону пошту, вона працюватиме  з моменту початку акції і впродовж наступних 24 годин, потім блокується. Текст для самоперевірки буде доступний 11 листопада. Радіодиктанти не перевіряють на помилки і не повертають. Але шукають роботи, які виконані бездоганно, для нагороди учасників.

Трансляція: Українське радіо, Перший канал або третій «Культура», радіо – www.nrcu.gov.ua

Посилання на захід: https://www.facebook.com/events/297909684265981/