Херсон – місто ІТ та підприємництва « Бізнес-асоціація "МИ-ХЕРСОНЦІ"
опубліковано Лис-15-2018 Херсон – місто ІТ та підприємництва

У морозний ранок листопаду зібралась команда Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ» поговорити у теплій дружній атмосфері про останні новини.

Гість на бізнес-сніданку вже традиція. Кожна нова людина вносить частинку себе, надихає та надає нових сил. Цього разу до нас завітала менеджер Beetroot Academy – Катерина Пономарьова, з Миколаєва.

Beetroot Academy – це некомерційний освітній підрозділ Beetroot – шведсько-української ІТ-компанії з клієнтами у більше ніж 20 країнах. Метою академії є допомогти побудувати успішну кар’єру в ІТ та закласти основу для кращого майбутнього. Акцент на світчерах, тих, хто змінив професію та перейшов в ІТ. Beetroot вірить у практичну, сучасну освіту.

Катерина допомагає освоїтись новим містам, локаціям, розпочинала з Миколаєва. По Україні вже 11 академій. Це ІТ-школи з різноманітними напрямками. Нещодавно у Харкові відкрили, і, у кінці січня, планують відкриття у Херсоні. Ведеться активна робота з пошуку менеджера та викладачів у Beetroot Academy у Херсоні. Зараз відбувається знайомство з ініціативними людьми, щоб зрозуміти місто, його потреби, запити, як влаштований нетворкінг, як академія зможе допомогти Херсону та регіону.

Beetroot Academy – це соціальне підприємництво, де є стипендії, для окремих верств населення, також акцент на залучення жінок до сфери ІТ і групи студентів формуються так, що там 50 на 50 жінок і чоловіків. Програма націлена на вирішення проблем в освітній сфері. Одним із основних завдань академії є урегулювання недостачі кадрів та недостачу якісної освіти в ІТ.

І, нагадуємо, що вже у ці вихідні – 17 та 18 листопада, у ресторані «Kabanos» (вул. Торгова, 34), відбудеться дводенний бізнес-інтенсив «Відкрита школа підприємництва». Запрошуються керівники та власники бізнесу, діючі підприємці та ті, хто тільки починає власну справу. Насичена програма з унікальною інформацією від топ-експертів України: https://oes.ks.ua/#home  Початок о 9:30.