Херсон – місто підприємців! « Бізнес-асоціація "МИ-ХЕРСОНЦІ"
опубліковано Лис-01-2018 Херсон – місто підприємців!

Ранок, насичений інформацією та новинами, зустріч команди однодумців, плани на майбутнє – це все відбувається під час бізнес-сніданку Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ». Іде активна підготовка до проведення Відкритої школи підприємництва, яка відбудеться 17-18 листопада. Поспішайте, залишилось 55 квитків. Придбати можливо за посиланням: https://oes.ks.ua/#buy-ticket.

У цю суботу, 27 жовтня, пройшла міжнародна конференція для ІТ-спеціалістів – ІТDAY 3! Локація заходу – автосалон «Авто Холдинг Херсон», який люб’язно надав власник – член Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ» Валерій Боржков, підійшла якнайкраще, адже приміщення сприяло гарній дружній атмосфері, нетворкінгу, обміну цікавою та унікальною інформацією. Учасники та спікери залишились задоволеними та очікують наступний ІТDAY.

Іде активна робота над запуском проекту «Читай. Міркуй. Обговорюй», що організувала Ксенія Ніколаєва – член Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ». Це книжковий клуб, метою якого є популяризація книги, як інструменту саморозвитку та дозвілля у суспільстві. У клубі читатимуть твори художньої літератури і обговорюватимуть їх у колі однодумців. Кожен бажаючий може приєднатись із побажаннями щодо списку літератури.

Учора, 31 жовтня, відбулось відкриття проекту «Skills Lab. Власна справа» – першого прототипу бізнес-інкубатору. Організаторами проекту є Центр «Розвиток КСВ», Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України, а місцевими партнерами – Херсонський обласний центр зайнятості, Управління молоді та спорту Херсонської міської ради та Бізнес-асоціація «МИ-ХЕРСОНЦІ», де Віталій Бєлобров є координатором. У проекті протягом півтора місяці будуть прокачувати на різні тематики майбутніх підприємців. Програма має два направлення: Успішна кар’єра та Власна справа. Підприємці з великим досвідом успішного ведення бізнесу розповідатимуть студентам про свій шлях, про перепони та перемоги.

Далі буде. Гарного дня.