Херсонщина край креативних людей « Бізнес-асоціація "МИ-ХЕРСОНЦІ"
опубліковано Кві-26-2018 Херсонщина край креативних людей

Херсонщина – дуже мальовничий край, якому є що показати і чому б не зробити це у вигляді подарунку гостям міста чи країни? Проект від члена Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ» – Олексія Мирошникова – ексклюзивний поліграфічний сувенір Херсонщини – календар «Під Сонцем Скіфів. 2019» зараз активно розвивається. Це перекидний календар на 12 сторінок, де буде 12 локацій Херсонської області, що популяризують наш край, від моря до степу та 12 дівчат-моделей. 3-4 професійних фотографів, які входитимуть разом з партнерами проекту в творчу групу. Концепт взято з всесвітньовідомого календаря Pirelli – щорічного фотокалендаря італійської компанії Піреллі, який виходить обмеженим тиражем та його придбати можливо лише на аукціоні. Зйомки відбуватимуться влітку, тож зараз активно ведеться робота з пошуку моделей та фотографів, партнерів. Кожен бажаючий взяти участь у реалізації проекту запрошується до роботи.

Херсон – це середовище інтелектуальних людей, і підтвердженням цього є і те, що ми все-таки ІТ-місто. Уже в ці вихідні, 28 та 29 квітня у ресторані «Моцарт», за адресою вул. Ярослава Мудрого, 50, відбудеться захід міжнародного рівня – IT Day. Два дні, насичених корисною інформацією, змінять Ваше життя на краще. Використайте шанс і завітайте.

Проекти Бізнес-асоціації вже є не лише регіональними, а починають набирати всеукраїнських обертів. «Твій ліс» – проект члена БА Дмитра Делієва, екологічний і дуже важливий для нашої області. У ньому зацікавились і мешканці Полтави, Києва, Харкова, які теж прагнуть висадити саджанці Кримської сосни. Надалі стане можливим підприємствам чи компаніям отримувати персональні гектари лісу, де будуть відокремлені брендовані території. Добрі справи робити приємно, а ще приємніше, коли вони розповсюджуються по всій країні!

Приєднуйтесь до команди креативних та ініціативних херсонців і змінюйте разом місто на краще!

Гарного дня!