Олександра Лянна Член Громадської організації «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ».Відповідальна за напрямки: стратегічне планування діяльності, управління проектним циклом, підготовка проектних заявок та менеджерів, енергоефективність, енергоменеджмент та енергосервіс.

Член Громадської організації «Бізнес-асоціація«МИ-ХЕРСОНЦІ».Відповідальна за напрямки: стратегічне планування діяльності, управління проектним циклом, підготовка проектних заявок та менеджерів, енергоефективність, енергоменеджмент та енергосервіс.

Народилася 05 листопада 1988 року в м. Херсон. Навчалася у ЗОШ I-III ступенів № 32, далі у ЗОШ I-III ступенів № 49, яку закінчила у 2005 році.

У 2010 році закінчила з відзнакою Херсонський національний технічний університет та здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів.

З 2011 по 2014 роки навчалася в аспірантурі Херсонського національного технічного університету. З 2012 року керувала напрямком підвищення енергоефективності проекту «Конкурентоспроможна Херсонщина», що реалізовувався Херсонською обласною державною адміністрацією.

З 2012 року працювала в Херсонській обласній державній адміністрації на посаді головного спеціаліста з питань енергозбереження відділу з питань паливно-енергетичного комплексу. У 2014 році стала завідувачем сектору енергоефективності Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Херсонської обласної державної адміністрації. До червня 2016 року працювала на різних посадах, в основному пов’язаних з питаннями енергозбереження, енергоефективності та впровадженням альтернативних джерел енергії.

З 2015 році займалася питаннями фандрайзингу та підготовки проектів, керувала проектами обласної державної адміністрації щодо заміни систем опалення у бюджетних установах області.

З 2016 по 2017 роки працювала в Обласному комунальному підприємстві «Енергосервісна компанія» Херсонської обласної ради на посаді начальника відділу енергетичного аудиту та енергоменеджменту.

З червня 2017 року радник з питань регіонального розвитку Херсонського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», фізична особа – підприємець.

Зв’язатися зі мною можна за електронною адресою alyannaya@gmail.com