опубліковано Лис-19-2017 Перепис англомовного населення Херсону стартував!

У понеділок 13 листопада, було запущено новий проект у Бізнес-асоціації «Ми-Херсонці» спільно з канадською федеральною компанією StudyAction – «Перепис англомовного населення Херсону».
Дмитро Козонак, член БА, зазначає, що уважно вивчаючи курси англійської мови та спілкуючись з деякими канадськими закладами освіти, чув завжди одне й те саме, що у мешканців міста немає англомовної практики. І коли запускали курс, думали про створення такого плану – пошуку місць які можна відвідати з метою попрактикуватись англійською мовою, проговорювати і не боятись сказати щось неправильно. Це будуть різноманітні неформальні ситуації, які відбуватимуться в ігровій формі.
Виникла думка, що можливо в місті є такі офіціанти, які розмовляють англійською мовою, співробітники різних туристичних агентств, робітники поліції, яких можна перестріти просто на вулиці, інших працівників, що надають ті чи інші послуги.
Тому було вирішено дати оголошення про перепис англомовного населення, з проханням відгукнутись тих херсонців, що розмовляють англійською мовою, які можуть безкоштовно поділитися своїми знаннями і попрактикуватись з іншим мешканцям міста у говорінні.
Кожного дня список активістів поповнюється.
За підсумками проекту буде створено карту місць, де будь-хто охочий може завітати і просто поспілкуватись зі співробітником того чи іншого закладу англійською мовою.