Представники Бізнес-асоціації “МИ-ХЕРСОНЦІ” взяли участь у семінарі-тренінгу “Створення команди реформ в туризмі Херсонщини 2019”. « Бізнес-асоціація "МИ-ХЕРСОНЦІ"
опубліковано Січ-23-2017 Представники Бізнес-асоціації “МИ-ХЕРСОНЦІ” взяли участь у семінарі-тренінгу “Створення команди реформ в туризмі Херсонщини 2019”.

Представники Бізнес-асоціації “МИ-ХЕРСОНЦІ” Віталій Бєлобров та Андрій Ткаченко взяли участь у семінарі-тренінгу “Створення команди реформ в туризмі Херсонщини 2019”.
Захід організовано спільними зусиллями Управління розвитку туризму та курортів ХОДА та Асоціацією Гостинності України з метою формування команди та спільної ідеї стосовно розвитку туристичної індустрії Херсонщини.
На семінарі-тренінгу зібралися представники обласної адміністрації, органів місцевого самоврядування, профільних асоціацій і туристичного бізнесу Херсонської області. Тренер – Голова асоціації індустрії гостинності України, екс-міністр курортів і туризму Криму, доктор філософських наук Олександр Лієв. Учасників семінару гостинно приймала садиба зеленого туризму «Чайка».
Отримані знання у таких напрямках, як формування комунікативної культури, розробка стратегії розвитку туризму Херсонщини, формування особистих планів та спільного плану реалізації стратегії сприятимуть подальшому розвитку туристичної галузі Херсонщини.
В рамках заходу відбулося безпосереднє спілкування фахівців та експертів галузі та продовження конструктивного діалогу розвитку партнерства, співпраці в реалізації перспективних проектів у сфері туризму та курортів.
Наразі Херсонщина активно створює привабливий інвестиційний клімат у зонах, перспективних для розвитку туризму, туристично-рекреаційна сфера набуває все більшого значення для області.
З боку Бізнес-асоціації “МИ-ХЕРСОНЦІ” підтримка і активна участь у цих процесах гарантована!