Проект «Легалізація тимчасових споруд» « Бізнес-асоціація "МИ-ХЕРСОНЦІ"
Захист Проект «Легалізація тимчасових споруд»
Проект «Легалізація тимчасових споруд»

Бізнес асоціація «МИ-ХЕРСОНЦІ»

 Мета проекту: розробка прозорої процедури встановлення тимчасових споруд, а також шляхів вирішення проблем із незаконно розміщеними об’єктами.

Статус проекту: проект у стадії реалізації

Історія створення проекту: в Херсоні (як і в Україні в цілому) немає чіткої та зрозумілої процедури встановлення та демонтажу ТС – що призводить бо багаточисленних корупційних ризиків. Крім того, в законодавчому полі взагалі відсутнє поняття «літні майданчики». Це ж великою проблемою у зв’язку із тим, що літні майданчики є невід’ємним елементом якісної міської інфраструктури та складовою туристичної привабливості міста.

Напрямки реалізації проекту:

  1. Приведення у відповідність нормативної бази, яка регулює процес встановлення та демонтажу тимчасових споруд
    • аналіз існуючої бази (на державному та місцевих рівнях)
    • внесення змін в існуючі законодавчі акти, прийняття нових, відміна незаконно прийнятих рішень сесії міської ради (у тому числі за допомогою судових рішень)
  2. Проведення широкої інформаційно-просвітницької кампанії для підвищення рівня обізнаності підприємців, діяльність яких пов’язана із ТС
  3. Створення всеукраїнської ініціативної групи (із партнерськими організаціями: бізнес- асоціаціями, альянсами з інших регіонів тощо) для спільних дій щодо вирішення проблемних питань галузі на всеукраїнському рівні

В чому можна взяти участь членам Бізнес – асоціації?

  • Долучилися до проекту у якості експерта (юриста, який здійснює консультування, розповсюдження інформації)
  • Долучитися до робочої групи проекту (яка складається із підприємців специфіка діяльності яких потребує встановлення тимчасових споруд, літних майданчиків тощо).