Розшукуємо таланти Херсонщини! « Бізнес-асоціація "МИ-ХЕРСОНЦІ"
опубліковано Гру-03-2018 Розшукуємо таланти Херсонщини!

Проект «Сфера Талантів» дає можливість талановитим людям і колективам показати себе світові за допомогою віртуальної реальності. Знайти нові можливості, нові контакти і нові контракти.

Назва «Сфера Талантів» походить від популярних технологій віртуальної реальності (далі «VR») — сферичного відео, що дозволяє глядачеві отримати найкращий на сьогоднішній день аудіо-візуальний контакт з учасником.

VR-кліп – це короткий відеоролик у форматі VR180-3D (стереокліп в форматі віртуальної реальності з оглядом 180 градусів, крім VR-шоломів адаптується для Facebook і YouTube). Створені VR-кліпи розміщуються на сайті проекту і в додатках Oculus, завдяки чому, доступні для багатомільйонної аудиторії, серед яких основне місце займають представники США, Японії, Європейського Союзу та інших розвинених країн.

Разом зі швидким розповсюдженням у США та розвинених країнах формату VR-відео, виникла ситуація, коли ті, хто створює якісний VR-контент, не встигають задовольняти стрімко зростаючий глядацький попит.

Кожен VR-кліп талановитої особи або гурту має певні шанси зацікавити представників світових бізнес-компаній, модельних та рекламних агентств, кіностудій, ТВ-студій та багатьох інших. Це може стати гарним трампліном для виходу таланту на світовий рівень. Окрім того, якщо VR-кліп зацікавив та сподобався аудиторії — є можливість заключення контракту на зйомки серії подальших VR-кліпів тут на місці, у Херсоні.

Тож у херсонських талантів з’явився непоганий шанс – як мінімум заробляти на участі у VR-кліпах, та як максимум — отримати квиток у світовий шоу-бізнес.

У листопаді 2018 розпочалось формування бази даних талантів, щоб запропонувати багатьом з них безкоштовну зйомку VR-кліпу з подальшою його промоцією в Oculus.

Алгоритм участі у проекті досить простий:

  1. Учасник заповнює анкету, додаючи приклади своїх здібностей. https://goo.gl/NUod2K
  2. Для кращих учасників проект безкоштовно створює VR-кліп.
  3. VR-кліп пропонується до уваги величезної міжнародної аудиторії.

Учасниками проекту можуть бути як індивідуальні учасники: моделі, танцюристи, музиканти і виконавці, актори, професіонали різних сфер, так і колективи, які включають учасників вищезазначених категорій. Це люди будь-якого віку, статі, раси, національності, віри, що володіють видатними здібностями, вміннями або зовнішністю.

Проект має такі цілі:

  • Популяризувати регіон, демонструючи його людський капітал;
  • Сприяти зменшенню відтоку людського капіталу за рахунок своєчасного виявлення та заохочення талантів;
  • Дати можливість талантам знаходити гідну винагороду за свою працю, шляхом укладання контрактів з представниками розвинених країн, без необхідності зміни постійного місця проживання;
  • Залучення уваги місцевих політичної і бізнес еліти до питання підтримки талановитих земляків;
  • Залучення місцевої громади до процесу пошуку і виявлення талантів. Гордість за свій багатий талантами край.

Ідея та концепція «Сфери Талантів» розроблені учасником Бізнес-асоціації «Ми Херсонці» — Брендінговим агентством «Грейдс», яке давно відомо своїми проектами, направленими на розвиток Херсонщини. Серед них — створення порталів more.ks.ua, «Херсонщина Туристична» (khersonregion.com), «Віртуальний Херсон» (3dkherson.com), розробка територіального бренда Херсона та області «Скіфське Сонце» (brand.ks.ua), побудова туристичного та інвестиційного суббрендів, видання туристичних каталогів та мап, створення якісного відео та віртуального контенту про наш регіон.

Директор БА «Грейдс» Олексій Мирошников розповів наступне:

«Наша команда вже давно співпрацює з розробниками популярних додатків у сфері віртуальної реальності для платформи Oculus. Ми завантажуємо у віртуальну мережу свої сферичні панорами, які ми, окрім Херсонщини, знімаємо у різних куточках світу (Великобританія, Кіпр, Єгипет, В’єтнам, Індонезія, Арабські Емірати та інші), та вже маємо певний авторитет у цій галузі. Подивитися на наші сферичні панорами без VR-шлемів можна тут: https://roundme.com/@grades/galleries

Така співпраця дозволяє нам вчасно помічати та брати на озброєння світові тренди, та прискорювати їх втілення в Україні. Тож зараз ми захоплені зйомкою VR-відео, створивши для цього проект SUN Media Group.

Однією з головних цінностей будь-якої території звісно є люди. Херсонщина має багато талантів, що створюють якісний продукт, іноді всупереч всім побутовим труднощам і негараздам. Кожен наш талант та його успіх – це певна реклама і промоція нашого краю, тому вкрай важливим є своєчасне виявлення та підтримка талановитих земляків. І саме завдяки новому проекту «Сфера Талантів», технології віртуальної реальності зможуть працювати на розвиток Херсонщини, через промоцію її найбільш талановитих представників.

У нас є досить багато класних шоу і конкурсів, завдяки яким Херсон та, іноді вся Україна, бачить наскільки багатий талантами наш край. Але, нажаль, далі меж пострадянського простору ця інформація зазвичай не потрапляє. Проектом «Сфера Талантів» ми зможемо зробити так, що наші таланти побачить увесь сучасний світ!

Пропоную подивитися у новинах сайта Сфери Талантів звернення до херсонців Стівена Ванга, одного з кращих розробників VR-додатків з США».

Зараз є можливість приєднатись до проекту у якості партнера, адже відбуватиметься співпраця з представниками різних сфер. Проект потребує рекламної та медійної підтримки та шукає можливості для формування призового фонду для заохочення наших талантів на постійній основі.

Публічну презентацію проекту для ЗМІ заплановано на січень 2019.

 

Посилання на проект:

https://talentssphere.com/

https://www.facebook.com/talents.sphere/

https://www.instagram.com/talentssphere/