Традиції та інновації Бізнес-асоціації « Бізнес-асоціація "МИ-ХЕРСОНЦІ"
опубліковано Лис-23-2018 Традиції та інновації Бізнес-асоціації

У Бізнес-асоціації є свої традиції, і вона завжди їх дотримується. Учора відбувся наш бізнес-сніданок, де, як завжди зібралась команда для обговорення ідей, проектів та заходів. Надихатись новими ідеями та генерувати їх уже стало традицією також, адже поспілкувавшись з однодумцями неможливо вже не думати про щось нове і таке потрібне місту.

17 та 18 листопада відбулась вже четверта “Відкрита школа підприємництва”, яка була ще більш мотиваційнішої та корисною, адже зібрала потужних спікерів, їх практичні поради і відкриті та чіткі відповіді на хвилюючі усіх питання. Надання нової унікальної інформації у новому форматі, все ж має змінити думки та погляди учасників бізнес-інтенсивну на деякі речі, адже маючи круті інструменти прагнеш одразу діяти.
85 підприємців за два дні прокачали свої знання, навички, знайшли нових партнерів, клієнтів, друзів, пропозицій щодо майбутніх проектів. Це нова сторінка у їх житті, нові думки, ідеї… А далі буде ще цікавіше. Наступний бізнес-інтенсив стане ще більш потужним, його вже чекають.
Окрім “Відкритої школи підприємництва” у Бізнес-асоціації є ще проект, який надає нові знання, ідеї. Це – “English Talks”. У проекті є мовні курси з англійської, які розпочались із вересня, також уже другий місяць активно розвивається авторський курс члена Бізнес-асоціації – Вікторії Кравцової – #EnglishForMusicFans.”

 Курс створений з метою зробити процес вивчення англійської мови приємнішим та легшим, привити смак до гарної музики. Мова і музика дуже близькі між собою і це необхідне поєднання для вивчення. Пісні допомагають сприймати складні граматичні конструкції і легше вивчати мову”, – поділилась Вікторія.

Заняття відбуваються кожного четверга о 18:30, в офісі Бізнес-асоціації, вул. Театральна, 19.
Одне відвідування коштує 50 грн.
У вас є цікаві ідеї, але ви не знаєте, як їх реалізувати? Тоді вам до нас! Команда Бізнес-асоціації “МИ-ХЕРСОНЦІ” – це генератор та реалізатор різноманітних ідей, саме тут ви зможете знайти потрібну вам людину, партнера чи товариша.
Приєднуйтесь до команди однодумців, де завжди приємна дружня атмосфера, де завжди допоможуть.
Разом МИ зможемо більше!